Večery o čakrách

Seminář zabývající se harmonizací čaker a porozumění systému jemnohmotných těl. Čakry jsou energetická centra našeho těla a zdroj naší sily.  Každá plní svůj specifický úkol,  je propojená s určitými částmi těla a s určitými výzvami,  které máme na své cestě životem zvládnout.  Energetická nerovnováha čaker se projevuje fyzickou nemocí nebo psychickými problémy,  strachy a obavami.  Jedním ze způsobů, jak porozumět sobě a svému životu,  své rodině,  svým vztahům a vyrovnat se s vlivem rodičů v nás je seznámení se s tématy jednotlivých čaker a následně jejich pročištění a harmonizování.  Dozvíte se,  jaká jsou témata jednotlivých čaker,  prostřednictvim jednoduchých cvičení,  her a meditaci se podíváte se více na jedno vybrané téma a můžete si odpovědět na otázku jak to mám já? a tím nahlédnout pod pokličku svých motivací.

Čím více romumíme sami sobě, tím víc nám dává náš život a smysl a chápeme, proč se určité věci dějí a co nám vnější svět a vztahy zrcadlí.

Dostanete lahvičku esenci Rafaella, která pomůže při zpracování a doladění.

Večery jsou otevřená setkání,  na která může přijít kdokoliv bez předchozího přihlášení se a i jen jednorázově.

Setkání ženského kruhu

Prostor pro společné sdílení, ženskou podporu a pospolitost. 

Budeme se zabývat příběhy a tématy, které přinášíte, vším, co vás tíží a co potřebuje být vyřčeno a opečováno. Vnitřní práce pak vychází z nastavení skupiny a z toho, co bylo přineseno.

K nahlédnutí do jednotlivých témat využijeme různých cvičení, povídání, pohyb, kreslení, obrázky, karty, prvky dramaterapie a konstelací, vždy podle toho, jak to bude nejideálnější.

Skupina je bezpečné místo, ke můžete prožít to, co si bežně nedovolujete a pochopit dlaší úrovně sebe sama.

Vytvoříme prostor pro otázky, které vás trápí a možná příjdou na řadu i mnohé další.

Třeba:

Přes jaké brýle hodnotíme samy sebe? Jaké si dovolíme být a jaké bychom si přáli být? Co jsou naše přání, po čem opravdu toužíme? Umíme se dobře cítit ve svých vztazich? Co je to ženskost a být opravdu ženou? Čím více rozumíme sami sobě, tím více rozumíme jiným.

Jaký je váš vnitřní řád? Váš vnitřní systém a uspořádání vnitřnich potřeb? Jak je dokážete naplňovat a uspokojovat? A co je pro vás prvořadé? Co si dokážete dát a co čekáte,  že vám dají jiní? Jste schopni rozlišit své skutečné potřeby? A to, co potřebujete, je opravdu vaší touhou? Nebo je to něco, co jste se naučili,  že by se mělo, že by se chtělo nebo musi? Co je to láska? A opravdu věříte tomu, že může existovat a že i vy ji můžete žít? Tento seminář je pro pokročilé, kteří chtějí najít a posilnit to, po čem touží jejich tělo i duše. Je pro ty, kteří se už naučili, že jsme sami tvůrci vlastní reality a okolní svět je odrazem našeho prožívání. Už nedělají to, co by se mělo, ale ještě neví, co by přesně dělat chtěli a cítí, že uvnitř ještě něco volá o pozornost.

Na tomto semináři najdeme a vytvořime vnitřní systém hodnot a vlastních základních potřeb,  tužeb a přání Dotkneme se nepodmíněnosti lásky a hloubky vlastní svobody.

Podíváme se na další témata spojená s láskou, partnerstvím, proživáním, hodnocením a trápením se. Na to, v jakých situacich se cítíte bezmocné nebo semleté okolnostmi,  které jste nechtěly. Kolik podob má žena? Kolik podob maji pocity, které prožívá sama k sobě, ke svým blizkým těm, které miluje? Kolik světla,  lásky, radosti a potěšení v sobě nosí? A kolik temných stránek skrýváte? Jaká je ženská síla a co znamená? Co je protiváhou aktivity?

čas: 10.00 – 18.00 s přestávkou na oběd

cena: 1350,-Kč

v ceně je lahvička esence Raffaela na doladění.

Přihlášení nutné